Semester 2021/2022

Begin your adventure with RoboPlanet

Innowacyjne zajęcia z robotyki i programowania w Trójmieście!

Please select an age group

Get to know our offer!

Każda grupa wiekowa ma swoje potrzeby edukacyjne, dlatego dobieramy najlepsze zestawy i rozwiązania edukacyjne, aby zapewnić naukę na najwyższym poziomie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z firmami informatycznymi tworzymy autorskie scenariusze zajęć, które co roku wzbogacamy o pomysły i sugestie naszych uczniów. Wybierz grupę wiekową aby poznać szczegółową ofertę.

Amazing projects

Summer Camp with RoboPlanet

Wykorzystaj wakacje, aby dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń na koloniach z RoboPlanet! Gry terenowe, niesamowite projekty robotyczne i zabawa nad jeziorem pod okiem doświadczonych wychowawców.

Robot_4-removebg-preview
Lots of impressions

Half Summer Camp with RoboPlanet

Wykorzystaj wakacje, aby dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń na półkoloniach z RoboPlanet! Ponad 100 zestawów LEGO do zbudowania, warsztaty naukowe, niesamowite projekty robotyczne i codziennie wyjścia na plażę. Zgłoś się już dziś!

You will remember for a long time

Birthday with RoboPlanet

Dostosowujemy tematykę urodzin do zainteresowań dziecka. Organizujemy urodziny np. w stylu Harrego Pottera, Star Wars, Minecraft™, LEGO®Friends™, LEGO®Ninjago™, LEGO® NEXO KNIGHTS™ i wielu innych.

+150 Happy clients
Among others...
Verified by Google

Check the reviews of our clients