instruction for robot building
Przykładowa strona instrukcji

 

Instrukcje PDF są stworzone w systemie "krok po kroku" i dzięki przetestowaniu ich na kilkudziesięciu zajęciach w różnych grupach wiekowych, sposób montażu jest jasny i zrozumiały nawet dla najmłodszych uczestnikow. Każda instrukcja jest przewidziana na pojedyńcze zajęcia w systemie 90-minutowym.
Czas budowy wacha się pomiędzy 30 a 60 minutami, zależnie od stopnia zaawansowania robota oraz wieku i umiejętności uczestników zajęć.
Wysokiej jakości PDF pozwala zarówno na powiększanie poszczególnych elementów budowy, jak i ewentualne drukowanie instrukcji i przeglądanie jej w wersji papierowej.

 

 

Program samplePrzykładowy program

 

Zaawansowany program, dołączany do każdego robota sprawia, że nie tylko ma on szerokie zastosowanie edukacyjne, lecz również jest wyjątkowo atrakcyjny w działaniu. Roboty oferowane w naszych pakietach polegają na interakcji z użytkownikiem - operując różnego rodzaju czujnikami i sposobami dostarczania danych, użytkownik steruje robotem w odpowiedni sposób i stara się doskonalić swoje umiejętności w jego obsłudze. Młodsi uczestnicy będą mieli okazję stworzyć zaawansowany program w krótszym czasie, dzięki zastosowaniu bloczków MyBlock i skupić się na zrozumieniu i zastosowaniu tych elementów programu, które są kluczowe dla działania robota.